Onsdag
23 Feb 1 match
Lördag
26 Feb 2 matcher
Tisdag
01 Mar 1 match
Torsdag
03 Mar 1 match
Söndag
06 Mar 2 matcher
Onsdag
09 Mar 1 match
Lördag
12 Mar 2 matcher
Lördag
19 Mar 1 match
Fredag
25 Mar 1 match
Söndag
27 Mar 1 match
Tisdag
29 Mar 1 match

RAPPORT FRÅN ÅRSMÖTET

16 juni 2022 10:23
Förening

Under onsdagskvällen genomfördes föreningens Årsmöte under ordnade former och en till stora delar ny styrelse installerades. Louise Calner tar över ”kaptensbindeln” och blir därmed föreningens första kvinnliga ordförande, vilket verkligen var på tiden! Nya ledamöter i Joakim Spåre, Mattias Persson och Henrik Johansson. Tryggheten står Marie-Louise Eriksson för som valdes om efter en nyss avslutad mandatperiod.


Verksamhetsberättelse

Läs vår verksamhetsberättelse och minns tillbaka på en enormt händelserik säsong.

Verksamhetsberättelsen finner du här!

Vakans

Valberedningen som hade fått jobba hårt med lagbygget lyckades sånär på att fylla alla lagdelar. Men ett fyllnadsval saknas och det finns därmed en vakans i styrseln att fylla. Har du tips eller rent ut sagt själv är intresserad så kontakta vår valberedning.

Kontaktuppgifter finner du här!

TACK

Avslutningsvis ett stort varmt TACK till våra avgående styrelsemedlemmar Mats-Ola Nimgård, Peter Hansson, Henrik Mainz och Martin Bach.